Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lazer Epilasyon İstanbul Klinikleri Nasıl Olmalıdır?

Lazer Epilasyon İstanbul ve diğer illerde uzun yıllardan beri hekimlerin kontrolünde yapılmakta olan oldukça tercih edilen ve kalıcı çözümler sağlaması nedeni ile de tercih sebebi olan medikal uygulamalardan biridir. Birçok lazer sisteminin yer alması da yine acaba hangi lazer ne işe yarıyor ve farkı nedir sorularını da beraberinde getirmektedir. Lazer epilasyon İstanbul başta olmak üzere diğer illerde daha önce de söz ettiğimiz gibi özel hastanelerde, özel kliniklerde ve yine özel muayenehanelerde uygulanmakta olup, kişiye özel lazer teknolojileri seçilerek ve mutlaka uzman bir hekim kontrolünde uygulanmalıdır.

Lazer Epilasyon İstanbul Klinikleri Nasıl Olmalıdır?

Lazer epilasyon Kliniklerinde kullanılan cihazlar nelerdir?

Öncelikle her klinikte ya da özel hastanede tüm cihazlar yer almayabilmektedir. Ancak bazı kliniklerde dilediğiniz tüm cihazları bulabilmeniz de yine mümkün olabilmektedir. Lazer epilasyon İstanbul da yer alan kliniklerin genelinde yine son dönemlerde oldukça popüler olan ve en önemlisi de acısız ve ağrısız bir şekilde yapılmasından dolayı tercih edilen “buzlazer” teknolojisine yer vermektedir.

Erkek Lazer Epilasyon uygulamalarında da tercih edilmekte olan buzlazer teknolojisi, özellikle 1-2 yıldır popülerliğini kazanmış olup, şimdilerde herkes tarafından bilinen ve son derece güvenililer bir sistemdir.

Buzlazer nedir ve nasıl uygulanmaktadır?

Buz Lazer, epilasyon  uygulaması lazer sistemleri arasında en acısız, en hızlı ve en son teknolojiye sahip sistemlerinden biridir. 810nm dalga boyunda olan buzlazer; diode lazer teknolojisi ile çalışmakta olup, üreticisi Alma Lasers’dir. Erkek lazer epilasyon uygulamalarında da güvenle tercih edilen buzlazer, günümüzde en çok erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Nasıl uygulanır?

Buzlazer ile yapılan lazer epilasyon uygulaması aslında diğer sistemlerde olduğu gibi çalışmaktadır. Sadece buradaki önemli detay özel soğutucu başlık sayesinde bölgenin dondurulması ve dolayısı ile de işlem esnasında herhangi bir acı ve ağrı hissi olmamasını sağlamaktadır. Diğer işlemlere göre çok daha kısa sürede tamamlanan buzlazer ile lazer epilasyon, ortalama 6-8 seansta tamamen kıllardan arınmanıza olanak sağlamaktadır.

Ense Lazer Epilasyon uygulaması gibi acı verme olasılığı yüksek olan hassas bölgelerde de buzlazer uygulaması sayesinde son derece konforlu bir uygulama seansı geçirebilmeniz mümkündür.

Buzlazer ile ense epilasyonu kaç seans sürmektedir?

Buzlazer uygulaması ile yapılan ense lazer epilasyon uygulamaları ortalama olarak 6 ya da 8 seans aralığında tamamen etkisini göstermektedir. Ancak bazı durumlarda kıl yoğunluğunun azlığına göre bu seans sayılarında azalma gözlemlenebilmektedir.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler