Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İndirim Kuponu : Ucuz Alışveriş Dönemi

Tüm dünyada yükselen bir trend olan online alışveriş ile milyonlarca insan alışverişlerini internetten online olarak yapıyorlar. Güçlü güvenlik önlemlerinin alındığı online alışveriş sitelerinde insanlar tereddütsüz bir şekilde kredi kartları ile internetten sipariş verip ihtiyaçlarını çok daha kısa sürede ve kolayca karşılayabiliyorlar. Aynı zamanda alışveriş sitelerindeki kampanyalardan faydalanma fırsatını da yakalıyor.

Türkiye’de 41.5 milyonu her gün istisnasız internete giren 48 milyon insan bulunuyor. 1 aylık bir zaman diliminin istatistikleri incelendiğinde bu kullanıcıların en az %52’si’nin satın almak üzere internette bir arama yaptığı ve bir alışveriş sitesini ziyaret ettiği görülecektir. Bu kitlenin %43’ünün ise alışverişi gerçekleştirdiği veriler arasında yer alıyor

İndirim kuponu : Ucuz Alışveriş Dönemi

Online alışveriş sitelerinde fiyatlar fiziksel mağazalara oranla çok daha uygun. Bunun birincil sebebi ise online mağazalarda giderlerin fiziksel mağazalara oranla daha düşük olması. Online mağazalardaki eleman ihtiyacı, kira ve diğer giderlerin olmaması sebebiyle ürün fiyatları daha düşük.

İndirim kuponu : Ucuz Alışveriş Dönemi 1

Alışveriş sitelerinde alışveriş yaparken ekstra indirim kazanmak da günümüzde mümkün. Online alışveriş mağazaları müşterilerine daha avantajlı bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla sistemlerine sürekli olarak indirim kuponları tanımlıyor. Bu indirim kuponları sayesinde müşteriler alışverişlerinde ekstra indirim kazanabiliyor. Bu da e-ticareti çok daha cazip bir hale getiriyor.

Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen her alışveriş sitesinde indirim kuponu kullanmak mümkün. Bu alışveriş sitelerinin kategorisi farketmiyor. Moda, elektronik veya kitap mağazası, veya herhangi bir alışveriş sitesi. Günümüzde hemen hemen her online alışveriş portalı müşterilerine indirim kuponlarıyla alışveriş yapma imkanını sunuyorlar.

İndirim kuponu : Ucuz Alışveriş Dönemi 2

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalarından biri olan Flo’yu ele alacak olursak; Flo, düzenli olarak indirim kuponları tanımlayan, bu sayede müşterilerini elinde tutmayı başaran bir moda devi. Her ay yüzbinlerce ayakkabı satışı gerçekleştiren Flo, flo indirim kodu aracılığıyla müşterilerine uygun alışverişin kapılarını aralıyor.

İndirim kuponları alışveriş sitelerinde sepet aşamasında kullanılan özel bir koddan oluşur. Herhangi bir alışveriş sitesinde ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekledikten sonra, bu özel kodu ilgili alana girdiğinizde sepetinizdeki miktar üzerinden ekstra bir indirim uygulanıyor. İndirim kuponu sayesinde ayda yüzlerce lira tasarruf etmeniz mümkün, bilhassa online alışverişi sık yapan biriyseniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler