Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyaları ile Havlu Kenarları Süslemeleri Yapın

İğne oyaları 2017 yılında yep yeni modelleri ile karşınızdayız. Sizlere tanıtacağımız web sitesinde hiç bir yerde bulamayacağınız oyalar yer alıyor.

El işi yapan hanımlarının çoğunun bildiği ve bilmeyenlerinde öğrenmek istediği iğne oyası geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen el işleri arasındadır. Yazmalar, havlular, seccadeler, tesbih uçları, salon takımları ve daha bir çok şey iğne oyası ile süslenmektedir. İğne oyası çok emek isteyen bir iştir. Çok fazla vakit istese de yapılışı zevkli olduğu için ve sonunda harika işler elde edildiği için bayanlar tercih ediyor. Şimdi size tanıtacağımız sitede birbirinden güzel iğne oyaları ve anlatımlı oyalar yer alıyor. Eğer sizin de iğne oyasına ilginiz fazla ise ve yeni yeni modeller öğrenmek istiyorsanız elisihobiler.com sitesinin iğne oyaları kategorisine göz atabilirsiniz.

İğne Oyaları ile Havlu Kenarları Süslemeleri Yapın

İğne oyası ile havlu kenarları yapabilirsiniz. İğne oyaları ile havlular için birbirinden güzel oyalar yapıp kenarlarına işleyerek havluları süsleyebilirsiniz. Havlulara en çok iğne oyası yakışıyor. Çeyizlik havlular da genellikle iğne oyası ile süslenmektedir. Sizlerde iğne oyası havlular yapmak istiyorsanız havlu kenarları kategorisine göz atabilirsiniz. Hem anlatımlı havlu kenarları hemde yüzlerce havlu oyası yer alıyor.

İğne Oyaları ile Havlu Kenarları Süslemeleri Yapın 1

Hobiler edinmek istiyorsanız da el işi hobiler sitesi size yardımcı oluyor. Kendin Yap DIY projeleri, geri dönüşüm projeleri, danteller, dekorasyon ve yemek tarifleri gibi onlarca kategoride yayın yapan el işi hobiler sitesine www.elisihobiler.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sık sık takip ederek yeni eklenmiş olan işlere göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler