Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güvenli Bebek Yatağı Nasıl Olmalı? BabyNest Tavsiyeleri

Vücut gelişimini henüz tam olarak sağlamamış olan yeni doğan bebekler, günde ortalama 20 saat kadar bir uyku süresine sahiptir. Yaşamının ilk aylarındaki bu uzun soluklu uyku saatlerinde, bebeğimizin konfor yönünden kaliteli bir ortama sahip olması, iyi bir şekilde dinlenebilmesi ve gelişimine destek olunabilmesi açısından çok büyük bir önem taşır. Bebeğimizin bu süreçte uyku kalitesini oluşturabilmek için doğru yatış koşullarını sağlamamız ise çok önemlidir. Amerikan Pediatri Derneği tarafından belirlenmiş olan kriterlere uygun standartlarda bir yatış standardı oluşturmamız gerekir. Babynest bebeklere uyku sırasında sağladığı konfor ve güven hissiyatı ile bunu en iyi şekilde sağlayabilmeye yardımcı olur.

Güvenli Bebek Yatağı Nasıl Olmalı? BabyNest Tavsiyeleri

Babynest Nedir?

Yeni doğan bebekler için konforlu, hijyenik ve özel bir yuva niteliği oluşturan Babynest ile bebeğinizin bulunduğunu her ortamda en güvenilir, en hijyenik ve en rahat yerde yatabilmesini sağlayabilirsiniz. Babynest setlerinde bulunan tüm tekstil ürünleri ile bebeğinizin uyku ve emzirme konusundaki tekstil ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Babynest kulaklı, emzirme yastığı, ortopedik yastık, battaniye, ince örtü, puset örtüsü, alt açma, emzirme önlüğü ve kulaklı baş yastığı şeklinde 9 parçadan oluşan set ile bebeğinizin hem uyku hem de emzirme sırasında kendisini güvende hissedebilmesine ve yüksek konfor standartlarına sahip olabilmesine yardımcı olursunuz.

Babynest’ i yeni doğan bebeklerimiz için bu kadar uygun kılan en önemli özelliklerinden birisi de müslin yapısıdır. Müslin nedir sorusunun yanıtı ise dünyanın en eski dokuma kumaş türlerinden birisi olduğu şeklindedir. Binlerce yıllık kökene sahip olan müslin, nefes alabilen ve yüksek seviyede emicilik niteliğine sahip olan bir kumaş türüdür. Bu yönüyle de uyku sırasında yeni doğan bebeğimizin vücudunun nefes alabilmesine yardımcı olur ve yüksek emici özelliği ile terleme ve buna bağlı meydana gelebilecek ciltteki batın sorunlarının önlenebilmesine yardımcı olur. Bu şekilde her koşulda bebeğiniz için en uygun uyku şartlarını oluşturabilmenize yardımcı olur. Babynest’ te en kaliteli babynest fiyatları ile bebeğiniz için kaliteli bir uyku standardını en ekonomik şekilde oluşturabilirsiniz.

Güvenli Bebek Yatağı Nasıl Olmalı? BabyNest Tavsiyeleri 1

Babynest Nereden Satın Alınır?

Günümüzde gelişen teknolojisi sayesinde Babynest nereden satın alınır işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde dijital ortamdan gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden siparişlerinizi Babynest resmi satış sitemiz olan https://www.babynest.com.tr üzerinden yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde bebeğinizin cinsiyetine ve dekoratif görsellik tercihlerinize göre zengin model çeşitliliği içerisinde set siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. 3 gün içerisinde hızlı teslimat ile ürüne kolayca kavuşabilirsiniz.

Bebeğiniz için en uygun uyku koşullarını sağlayan en ucuz Babynest ile kullanımı her alanda gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinizin karyolası, bebeğinizin beşiğinde, bebeğinizin arabasında ya da kendi yatağınızda rahatlıkla aranızda kullanabilirsiniz. Güvenli ve bir düz zemin üzerinde son derece rahat bir şekilde kullanarak, bebeğinizin iyi ve sağlıklı bir uyku uyuyabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca dar ve rahatlığını sağlayabilmenizde alt ipleri ayarlanabilir özelliği ile büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler