Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gümüş Kolye Modelleri ile Fark Yaratın

Gümüş kolyeler takı sektöründe en çok tercih edilen ve makul fiyatları ile kolayca satın alabileceğiniz aksesuarların başında gelmektedir. Her kadının seveceği tarzda üretim yapan Hariqa markası 2018 yılının en sevilen ürünlerini sizler için üreterek ayrıca ürünlerin üzerine yazı ve harf gibi kişiselleştirmeler yapabileceğiniz ürünleri beğeninize sunmaktadır.

Gümüş Kolye Modelleri ile Fark Yaratın

İsimli ve harfli kolyelerin yanı sıra farklı model ve figürler ile günlük kıyafetlerinize uyumlu şekilde kolyeler ile siz de şıklığınızı tamamlayabilir ve tarzınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Hiçbir yerde bulunmayan özel tasarımlı kalpli ve sonsuzluk kolye takıları ile ilgili modelleri aşağıda bulabilirsiniz.

Gümüş Sonsuzluk Kolye Modelleri

Sonsuzluk kolyeleri yatay 8 şekline benzeyen bir simgedir. Sonsuzluk; aşkın ve bağlılığın simgelerinden biridir. Bir ömür boyu sürecek sevgiyi anlatmanın en güzel ikonlarından biri olan sonsuzluk, kolyelere ayrıca derin bir anlam katarak uçsuz bucaksız ve karşılıksız olan duyguları anlatmanın en iyi yöntemidir. İçerisine isim veya tarih yazdırabileceğiniz modeller ile sadece size özel bir kolye oluşturmanız mümkün olabilmektedir. Aşkınızı anlatan en güzel kolye modellerinden biri olan gümüş sonsuzluk kolyeleri ile özel günlerde kız arkadaşınıza güzel bir sürpriz yapabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Gümüş Kolye Modelleri ile Fark Yaratın 1

Bir çok farklı tasarımlar ile karşınıza çıkan ürünlerin tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiş olup uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Takmaktan asla sıkılmayacak severek hayat boyunca kullanabileceksiniz.

Kaynak: https://www.hariqa.com/gumus-kolyeler/modeller/sonsuzluk.html

Gümüş Kalpli Kolye Modelleri

Kalpler her zaman için sevgiyi temsil eder. Kalp simgesi birine karşı hissettiğiniz duygusal bağlılığı anlatmak için en doğru işaretlerden biridir. Bundan dolayı sevginizi anlatmanın en iyi yöntemidir. Kalpli kolyeler kız arkadaşa alınacak en güzel hediye türlerinden biridir. Klasikleşmiş modellerden farklı olarak özel tasarımlar ile üretilen ve içerisinde isim, tarih ya da üzerinde baş harflerinizin bulunduğu bir kalpli kolye sevgilinizin en sevdiği takılardan biri olacaktır. Bu modellerin modası hiçbir zaman geçmeyecek ve yıllar boyunca severek kullanacaktır.

Sadece hediye olarak değil bireysel alışverişlerde de tercih edilen kalpli kolye modelleri bir çok özel tasarımla yapılmış olup kadınların çok beğeneceği şekillerde bulunmaktadır.

Kaynak: https://www.hariqa.com/gumus-kolyeler/modeller/kalp.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler