Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Este Lorien Eskişehir Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımının Faydaları

Yaz sıcakları başladı. Sıcak havalardan, güneşten, deniz suyundan en kötü etkilenen şey cildimiz. Bu mevsimde de en az kış ayları kadar cildimizi şımartmak ve bakım yapmak zorundayız. Aksi halde yıpranmış, lekeli ve hatta yeni kırışıklar eklenmiş bir ciltle karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz olur.

Güzellik ve kişisel bakım uygulamalarından bahsedince, profesyonel cilt bakımının faydaları ve avantajları akla geliyor.

Cilt bakımı uygulamalarını hem evde, hem de profesyonel olarak güzellik salonlarında yaptırmak mümkün. Ancak aylardır milyonlarca kadın eve kapalı kalıp, evde kendi imkanlarıyla temizlik ve bakım yaptıktan sonra; kendini profesyonel ellere bırakmanın zamanı gelmedi mi?

Este Lorien Eskişehir Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımının Faydaları ve Eskişehir’de Bir Güzellik Salonu

Neyse ki ülkemizin dört bir yanında bir çok güzellik salonu mevcut. Güzellik, tarihin başlangıcından beri kadınların hayatında çok önemli bir yer tutuyor. Kadınlar güzellik için her fedakarlığı yapabiliyorlar. Özellikle Türk kadını geçmişten bugüne güzelliğine çok özen gösterdiği için bu adeta ülkemize has bir gelenek halini aldı. Son yıllarda gelişen teknolojiye ayak uyduran, deneyimli personeli ile göz dolduran ve müşteri memnuniyetini garanti eden salonlar artık sadece büyük şehir tekelinde olmaktan çıkıp, daha küçük şehirlerimizde de açılmaya başladı.

Bu profesyonel güzellik salonlarından biri de Eskişehir’de bulunan Este Lorien Güzellik Stüdyosu.

Este Lorien Eskişehir Cilt Bakımı Uygulamaları

Este Lorien Eskişehir cilt bakımı uygulamaları kapsamında, siyah nokta, ölü hücre, cilt kuruluğu, açık gözenek gibi pek çok konuda yapılan bakım işlemleriyle cildin pürüzsüz ve parlak bir yapıya kavuşması sağlanır.

Este Lorien Güzellik Stüdyosu tarafından oluşturulan 6 in 1 Plus Komple Cilt Bakımı Paketi ile cilt analizi işlemenin ardından derinlemesine cilt temizliği, peeling, buhar, gözenek sıkılaştırma,  cilt yenileme, maske gibi ihtiyaç dâhilinde cildin gereksinim duyduğu işlemler gerçekleştirilmektedir.

Eskişehir cilt bakımı uygulamaları hakkında Este Lorien Güzellik Stüdyosu  sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Zaman zaman sunulan farklı kampanyalardan haberdar olmak adına sayfayı takip etmenizi öneririz. Ayrıca Mayıs ayından 2021 Aralık sonuna kadar randevu alan müşterilere %20 indirim uygulaması da kaçırılmayacak bir fırsat. Ester Lorien güzellik salonu Eskişehir cilt bakımı fiyatları ve  cilt bakımı merkezi https://www.estelorien.com.tr/eskisehir-cilt-bakimi-fiyatlari/ sayfasından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eskişehir’de yaşıyor ve kendimi şımartmak, mükemmel bakım uygulamaları ile güzelleşmek istiyorum diyorsanız fırsat tam da ayağınıza geldi.  Yaşanılan stresli süreçlerden sonra kendimize verilecek en güzel hediyelerden biri de bakımımıza özen göstermemiz olacaktır. Sağlıklı ve güzel kalmanız dileğiyle…

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler