Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Black Friday Kampanyaları Nelerdir?

Yılın büyük bir bölümünde indirimleri kovalayanlar için avantajlar dünyasında fırsatlar bitmiyor. Black Friday, yılın en büyük indirimlerini sizinle buluşturuyor. Şanslı olanlar için tüm ürünler tükenmeden alışveriş yapmak mümkün! İhtiyaç listeniz hazırsa AVM’lerin yolunu tutabilir ve alışverişe doyabilirsiniz.

Kış aylarında da bakımlı olmak isteyenler için kozmetik ürünlerinde, kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Yüz ve cilt bakımınız için gereken her şeye Black Friday indirimleri ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca makyaj ürünlerinde de büyük indirimleri yakalayabilirsiniz. AVM’lerdeki kuyruklarla uğraşmak istemeyenler için internet, her şeyi sizin için kolaylaştırıyor. İnternet üzerinden Black Friday indirimlerini takip edebilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişiniz siz yerinizden kıpırdamadan kapınıza gelir.

Black Friday Kampanyaları Nelerdir?

Heyecanla beklediğiniz indirimleri, kozmetik dünyasının devinde de görebileceksiniz. Flormar, indirimin kapılarını sizin için araladı. Çok geç kalmadan yerinizi ayırın!

Flormar’dan Şanslı Cuma İndirimleri!

Yerli kozmetik üretici markası olan Flormar’da her yıl Black Friday’a ‘’Şanslı Cuma’’ adı altında büyük hazırlıklar yapan firmaların başında geliyor. Bu yıl da şanslı güne sayılı günler kalmışken Flormar’ın büyük indirim hazırlıkları yaptığını görebilirsiniz. Kozmetik severlerin heyecanlı bekleyişinin son bulmasına çok az kaldı. Eğer satın alacağınız ürün listeniz hazırsa Flormar şanslı cuma gününü kaçırmamnızı öneriyoruz. El kreminden, fondotene, ojeye varana kadar tüm ürün gamında devasa indirimler sizleri bekliyor! 25-30 Kasım arası Flormar’ın tüm ürünlerde geçerli net %40 indiriminden faydalanıp kaçırmamak için mutlaka takipte kalmanızı öneriyoruz.  İndirim furyasında sahip olabileceğiniz ürün grupları;

  1. Makyaj Ürünleri

Makyaj çantanız boşalıyorsa, şimdi tüm eksiklerinizi gidermenin tam zamanı! Ruj, rimel, bb krem, makyaj temizleyiciler, fondötenler, ojeler ve daha birçoğu sizi bekliyor.

  1. Kişisel Bakım Ürünleri

Flormar’ın Black Friday indirimlerinde vücut losyonları, vücut spreyleri ve duş jelleri dahil olmak üzere çeşitli ürünlere rastlayabilirsiniz.

Şanslı Cuma’da Flormar’da aktif olacak indirimlerden yararlanmak için Flormar’ın https://www.flormar.com.tr/black-friday-indirimleri/ sayfasını siz de ziyaret edin!

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler