Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme

Dekorasyon artık hayatımızın her alanında. Bizim için önemli olan, hayatımıza değer katan anların unutulmaması, özel olması için elimizden geleni yapıyoruz. Aileler için en özel anlardan biri ise şüphesiz ki doğumlardır. Bu heyecanı yaşamak ve aynı zamanda paylaşmak için özenle süslemeler yapılır. Yeni doğan bebek için en çok tercih edilen süslemelerin başında ise bebek kapı süsü modelleri gelmektedir.

Bebek Kapı Süsü

Bebeğimiz ailemizin ve hayatımızın tam da merkezinde yerini almıştır. Uzun tartışmalar, fikir alışverişleri, anlam araştırmaları sonucu bebeğin ismine karar verdikten sonra artık sıra bunu tüm ailenize ve yakınlarınıza duyurmaya geldi. Bunun en görsel şekli ise üzerinde isim yazan bebek süsleridir. Hastane doğum odası süslemesinde veya evde bebek odasının kapısının süslenmesinde bebek kapı süsü modelleri tercih edilir. Bebek kapı ve duvar süsleri genellikle tüllü, pofuduk içi elyaf dolgulu keçe süsler, kaliteli ve yumuşaklık hissi veren kaşmir kumaşlı süsler, otantik görünüme sahip ahşap süsler ve son zamanlarda popüler olmaya başlayan, derinlik hissi veren, dikkat çekici özellikleriyle quilling (kağıt kıvırma sanatı) gibi bir çok çeşitte malzeme ile hazırlanabilir. Bu malzemeler, çeşitli aksesuarlarla tamamlanarak kişiye özel tasarım ürünler ortaya çıkar.

Bebek kapı süsü modelleri

Bebeğinizin cinsiyetine göre renkler ve şekiller modelden modele tercihen değişebilmektedir. Genelde isim ile uyumlu figürlerin kullanıldığı rengarenk modeller tercih edilirken, sade ve modern çizgilere sahip modeller de bulunmaktadır. Tek isimli, iki isimli süslerin yanında kardeşler için hazırlanan birden çok isim ve figür kullanılan modeller de bulunmaktadır. Sadece harflerden isim yazılı olan modeller, hayvan figürleri olan safari modeller, tren, uçak, sıcak hava balonu ve arabalı modeller, kız çocuk figürleri olan modeller, fanatikler için takımlarının renklerindeki kapı süsü modelleri, aydede ve ayıcık bulunan modeller, çizgi film karakterleri olan modeller en çok tercih edilen keçeden yapılmış kapı süsü modelleri arasındadır. İşte sizler için derlediğimiz rengarenk bebek kapı süsü modelleri;

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme 3

Safari hayvanlı bebek kapı süsü modelleri

 

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme

Baykuş ve aile temalı kapı süsü modelleri

 

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme 2

Kardeşler için doğum odası kapısı süsleme modelleri

 

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme 1

Sade tasarım bulut ve yıldızlı üzerinde isim yazan modeller

 

Bebek Kapı Süsü Modelleri ile Bebek Odası Süsleme 4

Fanatikler için takım temalı modeller

Bebek Kapı Süsü Satan Yerler

Kız, erkek ve kardeşler için hazırlanmış yüzden fazla model tasarımı bulunan, ürünlerini istediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan,  T.C Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlı bir atölye olan www.renklihayallerim.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Havale veya kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabilir, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sitede yer alan modeller üzerinde istediğiniz renk ve detay değişikliğini yapabileceğiniz gibi aklınızda olan bir tasarımı da hazırlatarak sipariş verebileceğinizi unutmayın.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler