Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baby Face Beauty ile Cilt Bakımı ve Leke Tedavisi!

Baby Face Beauty cilt bakım uygulaması, son zamanların en popüler bakımları arasında yer almaktadır. 1927nm dalga boyuna sahip olan ve en önemlisi de “thulium lazer” sistemi ile uygulanmakta olan baby face beauty; cilt bakım ve yenileme sistemi olarak bilinmektedir.

Neden Baby Face Beauty?

Baby face beauty ile cilt bakımı uygulaması diğer tedavilere göre çok daha kısa sürmesi nedeni ile tercih edilmektedir. Ayrıca uygulamanın ardından kısa bir süreliğine meydana gelen kızarıklıklar haricinde de ciltte herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Son olarak şüphesiz ki en etkili sistemlerden olma nedenlerinin başında uygulamada kullanılan Thulium lazerin etkisi ve kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamın sağlanabiliyor olmasıdır.

Baby Face Beauty ile Cilt Bakımı ve Leke Tedavisi!

Uygulama seansları ne kadar sürmektedir?

Baby face beauty ile cilt bakımı Uygulama seansları kişilerin cildinde var olan problemlere göre ortalama 4 seans olarak önerilmektedir ve yine genellikle 7-10 gün aralıklarla uygulanmaktadır. Uygulamanın nasıl bir süreçte işlediği ve nasıl yapıldığı hakkındaysa yine www.drmustafakaratas.com internet sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Leke Tedavisi alanında da oldukça geniş tedavi yöntemlerine ev sahipliği yapan Dr. Mustafa Karataş, uzun yıllardan beri leke tedavisi ve diğer uygulamalar hakkında çalışmalarına ekibi ile birlikte devam etmektedir. Peki ama nedir bu leke tedavisi ve nasıl, hangi yöntemler ile tedavi edilebilmektedir?

Kimyasal peeling ile leke tedavisi kimlere uygulanmaz?

Cildi esmer olanlar, kılcal damarları olan kişiler, cildinin hassas ve tahrişe açık olduğu bilinen kişiler ve özellikle de solaryum ya da aşırı güneş görmüş ciltlere kimyasal peeling uygulaması yapılmamalıdır. Bu durumlara sahip olan kişilere kimyasal peeling işlemi yapılır ise ciltteki lekelerin çoğalmasına neden olunur.

Kimyasal peeling ile tedavi kaç seans sürer?

Lekelerin tedavisinde, lekelerin geçmişi oldukça önem taşımaktadır. Örneğin doğum lekesi 6 seansta tedavi edilirken, güneş lekesi 3 seansta tedavi edilebilmektedir. Bu nedenle muayenede lekelerin ne zaman ve neden meydana geldiği gibi soruları hekiminizle paylaşmanız tedavinin seyri için oldukça önem taşımaktadır.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler